Social Network

Descrizione

Xhensila Myrtezaj - Engjelli im Me tekst Top Fest 9 Dhe ja ku po ta them ta dish Mos mendo se un te harroj Jam me ty e je me mua Te dua Se ti je buzqeshja e dites per mua Je mengjesi im Vdes dhe kur dhe me shum te te dua di Per cdo dite e cdo dite Cdo sekond me shum dua te t'kem prane Cdo sekond me shum dua t'me kesh xhan Se ti je mbremja me e bukur qe mbyll Cdo nate ne shpirtin tim